درخواست الگوریتم

کوانت‌کن برای مدت محدود، این قابلیت را اضافه کرده است که شما بتوانید با ارسال فایل صوتی، الگوریتم معاملاتی دلخواه خود را داشته باشید.ما گفته‌های شما را به کُد تبدیل کرده و برای شما ارسال می‌کنیم.

کلیک کنید

عرضه اولیه

شما می توانید از طرح جدید کوانت‌کن برای خرید و فروش اتوماتیک عرضه اولیه استفاده کنید. در واقع شما حسابتان را شارژ می‌کنید و برای همیشه ما همه عرضه‌های اولیه را برای شما خریداری می‌کنیم.

کلیک کنید

الگوریتم های ویژه

در قسمت الگوریتم های ویژه قصد داریم الگوریتم های نمونه ای برای شما قرار دهیم که بتوانید به کمک آن ها بازدهی خود را افزایش دهید. شما می توانید سرخطی بزنید، تمام عرضه های اولیه را بخرید یا از الگوریتم های نمونه تحلیل تکنیکال برای دریافت نوتیفیکیشن استفاده کنید.

کلیک کنید

الگوریتم ساز

الگوریتم ساز به شما کمک می کند بدون درگیر شدن با حتی یک خط برنامه نویسی، الگوریتم معاملاتی دلخواه خود را ساخته و آن را اجرا نمایید. با نوشتن اولین الگوریتم دلخواهتان ۱ دقیقه فاصله دارید.

کلیک کنید

اعضای تیم

درباره ما

کوانت کن یک پلتفرم معاملات الگوریتمی تحت وب می باشد که از سال 1395 در شتابدهنده شریف شروع به فعالیت کرده و فقط بر روی فراهم کردن زیرساخت معاملات الگوریتمی تمرکز کرده است. استفاده از پلتفرم رایگان بوده و درآمد ما از دریافت کارمزد تامین مالی الگوریتم ها می باشد.